Příjem objednávek: +420 515 220 849 info@varganapojoveautomaty.cz

Pitný režim

Nezapomínejte na Váš pitný režim, ani Vašich zaměstnanců.  V naší nabídce naleznete nejenom výdejníky na barelovou vodu vhodné například do kanceláří, míst, kde není přívod pitné vody, ale také výdejníky napojené na vodovodní řád, které umí připravit i sodu a jejich kapacita je až na 45 litrů chlazeného nápoje za hodinu.

NEZÁVAZNĚ KONTAKTOVAT

výdejníky na barelovou vodu

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN nabízí ideální řešení pitného režimu pro Vaši firmu i Vaši domácnost. Je balena do ekologických barelů (o objemu 18,9 litru), stáčena přímo v srdci Šumavy a díky speciálnímu uzávěru barelu a profesionálnímu ošetřování si zachovává plnou svěžest, čerstvost a chuť až do doby, než se dostane do Vaší sklenky.

Balená pramenitá voda je nejvhodnější variantou, jak ve své kanceláři nebo firmě zajistit správný pitný režim a jednoduše, levně a ekologicky splnit nařízení vlády č. 68/2010 o ochranných nápojích.

Výhody pro firmu jakékoliv velikosti:

 • Vynikající přírodní pramenitá voda s vyváženým obsahem minerálů
 • Jednoduchá obsluha výdejníků barelové vody
 • Významná úspora nákladů oproti nákupu PET lahví
 • Dovoz barelové vody bez starostí – dovezeme a vyložíme přímo u Vás! Barely a příslušenství rozneseme do určených místností po celé budově Vaší firmy, nemusíte se tedy namáhat s jejich přepravou do jednotlivých kanceláří!
 • Ekologické a bez odpadu – barely jsou vratné, při každé návštěvě je odvezeme!

Složení pramenité vody ŠUMAVSKÝ PRAMEN

Pramenitá voda ŠUMAVSKÝ PRAMEN má složení vhodné pro každodenní a celoroční pití díky vyváženému obsahu minerálů a dalších prvků, které jsou důležité pro zdravé tělo i mysl.

Složení vody (vybrané)

Dusičnany 6,0 mg/l
Dusitany < 0,005 mg/l
Vápník 43 mg/l
Hořčík 12,9 mg/l
Železo < 0,05 mg/l
Fluoridy < 0,1 mg/l
Chloridy 7,0 mg/l
Sírany 29,0 mg/l
Sodík 4,2 mg/l

Rozbory vody Šumavský pramen

Rozbor vody Šumavský pramen

Rozbor vody Šumavský pramen

Výdejníky na barelovou vodu je možné získat i za měsíční odběry vody.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit

výdejníky na vodovodní řád

Tato technologie je určena pro místa, kde je zajištěn přístup pitné vody z vodovodního řádu. Různé řady modelů umí kombinace chlazené vody, sody, ochranných nápojů, pokojové teploty, atd.

Jejich kapacita dosahuje až 45 l chlazeného nápoje za hodinu.  Zajišťují tak dostatek pitného režimu i v náročných pracovních podmínkách s vyššími teplotami.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit

Sirupy a koncentráty pro přípravu Ochranného nápoje s obsahem minerálů a vitamínů

Povinnost zajistit zaměstnancům ochranné nápoje vychází z nařízení vlády č. 361/2007 Sb., ve znění nařízení vlády č. 68/2010 Sb. Smyslem těchto nařízení je snaha o dodržování pitného režimu zaměstnanců, a to nejméně v objemu 70% definované ztráty tekutin za osmihodinovou směnu.  Jedná se zejména o skupiny IIb až V, které mají povinnost k ochranným nápojům, neboť mají největší výdej tekutin za směnu.

1L BALENÍ

Sirupy ESTIAN jsou ideální pro dodržování vyváženého pitného režimu. Obsah účinných složek zabezpečuje optimální složení nápoje pro vyrovnání změn GLYKEMICK0HO INDEXU při fyzické aktivitě a nezatěžuje organismus i při pravidelném či dlouhodobém užívání.

Optimální obsah sodíku, draslíku, hořčíku a nižší obsah cukrů v sirupech přispívá k doplnění energie, a k celkové vitalizaci a zvýšení výkonnosti organismu. Spolu s celkovým spektrem vitamínů snižují příznaky únavy po zátěži a urychlují regeneraci organismu. Nemusíte se bát, sirupy ESTIAN obsahují pouze přírodní barviva.

Z jedné lahve sirupu je možné připravit více než 28l nápoje.

Koncentráty jsou určeny pro ředění s vodou. Spojením vody a sirupu získáte osvěžující ochranný nápoj. Máme je dostupné v těchto příchutích:

Ananas & Meruňka

Dračí ovoce

Malina

Růžový grep

Černý rybíz

Jablko & Hruška

Mango & Marakuja

Zelený čaj & Limetka

Citrón

Jahoda

Pomeranč

10L BALENÍ

Koncentráty jsou určeny pro přípravu nápojů v zařízeních typu do Soda maker 3M a 3S. Spojením vody a sirupu získáte osvěžující ochranný nápoj. Poměr ředění je 1:25.

  • Jahoda
  • Citron
  • Ananas & Mango
  • Pomeranč
  • Broskev
  • Exotic
  • Černý bez
  • Grep
  • Malina

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit